WF z AWF

19 września, 2021

W poniedziałek 13 września w naszej szkole odbyły się warsztaty z psychologii sportu, które poprowadzili niezwykle utytułowani i zasłużeni sportowcy naszego kraju: MARCIN PRUS – wielokrotny reprezentant polski w siatkówce halowej, czterokrotny mistrz Polski z Mostostalem Kędzierzyn Koźle, Mistrz Świata i Europy Juniorów oraz MONIKA BRZOSTEK – polska siatkarka plażowa, Mistrzyni i brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorów, brązowa medalistka Mistrzostw Europy, wielokrotna Mistrzyni Polski, uczestniczka Igrzysk olimpijskich w Rio (2016r.) Nasi goście opowiadali m.in na temat motywacji, samodoskonalenia się i dążenia do celu czyli bardzo ważnych aspektach zarówno w sporcie jak i w codziennym życiu zapraszając naszych uczniów z klas sportowych do aktywnej dyskusji. Jesteśmy wdzięczni naszym prowadzącym za cenną wiedzę ,BDB EVENT za organizację warsztatów w naszej szkole oraz  naszemu nauczycielowi panu Mariuszowi Siemaszowi za przygotowanie wydarzenia.