Sportowe Mikołajki.

15 grudnia, 2023
Co to był za dzień! Od samego rana wszyscy nucili na zmianę “All I want for Christmas is you” i “Last Christmas”. Uczniowie i nauczyciele pomykali po korytarzach w świątecznych nastrojach i ubraniach. Christmas vibe oficjalnie zawitał do SP4.Na sali gimnastycznej uczniowie i uczennice zamienili się w pomocników Świętego Mikołaja i poprzez konkurencje sportowe pomagali w przygotowaniu świąt! Towarzyszyła nam świąteczna muzyka do której wszyscy świetnie się bawili. Święty Mikołaj i jego pomocnice, Little Angel i Evil Devil, nie żałowali słodkości dla naszych uczniów i uczennic. Bardzo dziękujemy gościom za wizytę i nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie imprezy. Do zobaczenia za rok!