Z życia Szkoły
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_date::exposed_validate() should be compatible with views_handler::exposed_validate(&$form, &$form_state) in /home/moje/domains/sp4cieszyn.pl/public_html/modules/views/handlers/views_handler_filter_date.inc on line 157.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/moje/domains/sp4cieszyn.pl/public_html/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Nabór do klasy pierwszej 2021/22

Zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych na rok 2021/22 odbędą się za pomocą systemu elektronicznego na stronie: https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/cieszyn. Termin rekrutacji : od 6 kwietnia 2021 r. od godz. 8:00 do 20 kwietnia 2021 r. do godz. 15:00.

Więcej informacji w załączniku.

Moja podróż do...- Zaproszenie na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie zaprasza do udziału w kolejnej edycji organizowanego przez siebie, międzyszkolnego konkursu plastycznego.Tegoroczny temat brzmi: „ Moja podróż do ...”. Z powodu pandemii w ubiegłym roku nie udało się przeprowadzić kolejnej, dziesiątej edycji naszego konkursu. Mamy nadzieję, że uda się go zrealizować w tym roku, pomimo istniejących utrudnień.  Szczegółowy regulamin w załączniku. 

 

Uczniowie klas 1-3 wracają do nauki w szkole

Na podstawie Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz wytycznymi MEiN, od dnia 18 stycznia 2021 r.

Prezent pod choinkę? Książka, oczywiście!

Boże Narodzenie 2020
Chociaż trudniej nam w tym roku poczuć świąteczną atmosferę, nie ulega wątpliwości, że czas ten zbliża się wielkimi krokami! Domowe przygotowania pewnie już się zaczęły - robimy porządki, pieczemy ciasteczka i oczywiście, rozmyślamy o tym, jakie prezenty znajdziemy pod choinką i czy będą wśród nich książki ;)  

Zawieszenie zajęć

Z dniem 26.10.2020 zajęcia stacjonarne klas 4-8 zostają zawieszone. W załączniku Zarządzenie dyrektora oraz procedury nauczania hybrydowego w szkole obowiązujące podczas zawieszenia zajęć.

Aktualizacja: Z dniem 6.11.2020 zajęcia stacjonarne klas 1-3 zostają również zawieszone.

Światowy Dzień Mycia Rąk

Patrz Facebook

Samorząd Uczniowski SP4

IMG_5540.jpg
Oto tegoroczny skład Samorządu Uczniowskiego SP4.
Mateusz Biały - przewodniczący
Mateusz Stana - zastępca
Alicja Rduch - sekretarz
Gratulujemy i zapraszamy do działania!

Spotkanie autorskie z Beatą Ostrowicką

:)
W piątek, 2 października, uczestniczyliśmy w spotkaniu online z pisarką, Beatą Ostrowicką,  które odbyło się z inicjatywy Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Co prawda, wolelibyśmy spotykać się twarzą w twarz, ale lepszy rydz niż nic :)

Z książką Ci do twarzy :)

MMBS 2020
Z książką Ci do twarzy to hasło tegorocznego MMBS. A co to takiego MMBS? Rzecz jasna, nie o sztuki walki tutaj chodzi, chociaż z niechęcią do czytania, która może znienacka zaatakować, walczyć trzeba ;) MMBS to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, oczywiście! Mimo iż tegoroczne obostrzenia sanitarne nie bardzo sprzyjają świętowaniu - jak zawsze w październiku - postaramy się zrobić trochę szumu wokół książki.

Europejski Dzień Języków

Patrz Facebook

Subskrybuje zawartość