Z życia Szkoły
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_date::exposed_validate() should be compatible with views_handler::exposed_validate(&$form, &$form_state) in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter_date.inc on line 157.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Szkoła Podstawowa nr 4 ogłasza rekrutację uzupełniającą do klasy 4 na rok szkolny 2019/20. Oferujemy naukę w klasie ogólnodostępnej oraz w klasie sportowej o profilu PŁYWANIE.

Tarcza

Zachęcamy do zapisania dziecka do naszej szkoły. U nas każde dziecko uczy się pływać.
Pływanie koryguje wady postawy i wpływa na harmonijny rozwój całego ciała i psychiki dorastającego dziecka - "W zdrowym ciele zdrowy duch"
Dlatego macie Państwo szansę na zdrowy rozwój Waszych dzieci.

Terminy rekrutacji:

• 27.05.2019- 14.06. 2019 składanie wniosków w postępowaniu rekrutacyjnym
  • 24.06.2019- 30.07.2019 składanie wniosków w postępowaniu uzupełniającym

Oddział sportowy o profilu pływanie:

• tygodniowo: 6 godzin pływania w grupach do 15 osób,  4 godz. lekcji wychowania fizycznego na sali gimnastycznej

Oddział ogólny:

• w ramach wychowania fizycznego 2 godziny tygodniowo lekcji pływania na basenie szkolnym w grupach do 15 osób

Wniosek oraz dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4,
Plac Wolności 7a, tel. 33 8520733

Spotkanie dla rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów

Zebranie rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca o godzinie 16.00 w sali nr 22. Serdecznie zapraszamy!

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/19

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/20 odbędzie się w dniu 19 czerwca o godzinie 9.30 na sali gimnastycznej. Zbiórka klas w salach o godzinie 9.15.

Sukces SP4 w Turnieju Wiedzy Pożarniczej!

20190301_115919.jpg

Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 1.03.2019r. w siedzibie OSP Bobrek w Cieszynie. Kolejny raz drużyna SP4 nie zawiodła. Wszyscy dostali się do finałowej piątki! Adam Kosak, po morderczej dogrywce, zajął II miejsce, Aleksander Gołębiowski IV, a Patryk Lipa V! Wszyscy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Pomniki przyrody miasta Cieszyna - nasi laureaci

Laureaci konkursu plastycznego "Poznajemy pomniki przyrody Cieszyna" edycja 2019

„Poznajemy pomniki przyrody miasta Cieszyna” to międzyszkolny konkurs plastyczny organizowany przez Komisję Ochrony przyrody PTTK Oddział „Beskid Śląski” w Cieszynie oraz Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Cieszynie. Także w tym roku prace uczniów naszej szkoły, ukazujące piękno okolicznej przyrody zostały dostrzeżone przez jury. Patryk Kobiela z kl. 5a zdobył III miejsce, a wyróżnieniami nagrodzono: Julię Kaczmarek z kl. 5a, Wiktorię Kocoń z kl. 6b oraz Wiktorię Czerkowską z kl. 5b.

Pierwsze miejsce w konkursie przyrodniczym!

20190524_190724.jpg

Adam Kosak, uczeń klasy 6b, zajął I miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym „Świat przyrody”, który odbył się 24 maja w Szkole Podstawowej nr 7 w Cieszynie. Adam wykazał się ogromną wiedzą dotyczącą wiadomości i tajemnic, które skrywa otaczający nas świat. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek... - konkurs czytelniczy 1-3

Laureaci międzyszkolnego konkursu czytelniczego 1-3 "Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek"

We wtorek, 22 maja, w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny miał miejsce finał międzyszkolnego konkursu czytelniczego klas 1-3, który w tym roku nosił tytuł „Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek”. Świetnie spisała się nasza szkolna reprezentacja w składzie: Ania Szeliga i Judyta Biały z klasy 3b oraz Michał Żelazny z klasy 1a. Z różnicą jednego punktu Ania zajęła II miejsce, Judyta - miejsce trzecie, a Michał - wyróżnienie. Gratulujemy naszym czytelnikom i życzymy przyjemnej lektury książkowych nagród :)

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Skacze, biega, fruwa... - plastyczne wyobrażenia zwierząt”

Laureaci IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Skacze, biega, fruwa... - plastyczne wyobrażenia zwierząt”

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu plastycznego organizowanego przez naszą szkołę, w tym roku przy współpracy Zamku Cieszyn oraz pracowników Instytutu Sztuki w Cieszynie. Konkurs, zorganizowany po raz dziewiąty, spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony szkół, z czego ogromnie się cieszymy (szczegóły w załączniku).

O Wielkiej Lidze Czytelników słów kilka...

Etap szkolny Wielkiej Ligi Czytelników 2018/19
Wielka Liga Czytelników to ogólnopolski projekt zachęcający do wspólnego, rodzinnego czytania. Warto wrócić na chwilę do tego wielomiesięcznego przedsięwzięcia, w którym wzięliśmy udział po raz drugi - tym bardziej, że po raz drugi zdobyliśmy też tytuł Mistrza Powiatu! A stało się to za sprawą fantastycznej drużyny, w składzie: Adam Kosak, Patryk Lipa i Miłosz Fijałkowski.

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

IMG_2506.jpg

Jak co roku delegacja z naszej szkoły włączyła się w patriotyczne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja. W uroczystości udział wzięli włodarze miasta, działacze społeczni, a oprawę artystyczną uświetniły mażoretki wraz z orkiestrą dętą.

Subskrybuje zawartość