Z życia Szkoły
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_date::exposed_validate() should be compatible with views_handler::exposed_validate(&$form, &$form_state) in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter_date.inc on line 157.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Cieszyńska CZWÓRKA wspiera i inspiruje! Mamy 5000 zł na edukację matematyczną!

mfundacja.png

mFundacja rozstrzygnęła szóstą edycję swojego flagowego programu grantowego – mPotęga. W tym roku dofinansowanie na kreatywne uczenie matematyki otrzymało 112 projektów z całej Polski nadesłane przez szkoły, organizacje pozarządowe, biblioteki i uczelnie wyższe. Łączna kwota, jaką w tym roku mFundacja przeznaczyła na granty, to prawie 665 tys. zł. Tegoroczna edycja mPotęgi była wyjątkowa, bo nagrodzony grantem został mniej więcej co 3 pomysł. Wśród nagrodzonych jest już po raz trzeci nasza szkoła-cieszyńska SP4.

Uroczyste obchody 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i Dnia Weterana.

IMG_7207.jpg

1 września delegacja uczniowska z naszej szkoły wzięła udział w obchodach 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i Dnia Weterana. O godzinie 11:15 pod Pomnikiem Ofiar Hitleryzmu na Placu Wolności miała miejsce manifestacja patriotyczna. Wysłuchaliśmy okolicznościowego przemówienia Starosty Cieszyńskiego Mieczysława Szczurka, modlitwy Kapelanów oraz złożyliśmy kwiaty. Oto fotorelacja z dzisiejszej ceremonii.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września. O godzinie 9.30 uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach, następnie przechodzą na salę gimnastyczną, gdzie o 9.45 rozpocznie się akademia.

Subskrybuje zawartość