Zielona Szkoła 2018r. - Włochy

Zielona szkoła 2018r. - Włochy
Jak co roku zapraszamy dzieci (jest możliwość wyjazdu dziecka z opiekunem) z naszej szkoły do udziału w "Zielonej Szkole", którą tradycyjnie poprowadzimy we Włoszech. Termin wyjazdu 25 maja do 3 czerwca 2018r., hotel Villa Maria w miejscowości Cesenatico. Hotel do obejrzenia pod tym linkiem. Cena wyjazdu 1050 złotych + 26 euro wycieczka fakultatywna, która będzie do uzgodnienia na zebraniu (do wyboru San Marino lub park Riccione z pokazem delfinów i sokołów).
Zaliczkę w kwocie 150 złotych prosimy wpłacać do sekretariatu szkoły do dnia 22 grudnia 2017r. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaty zaliczki.
Położenie:
W odległości 300 m od centrum Cesenatico, ok. 100 m od piaszczystej plaży.

Wyposażenie:
Funkcjonalnie wyposażony 3-piętrowy hotel. Do dyspozycji gości hol z recepcją, klimatyzowana sala restauracyjna, winda, klimatyzowana sala telewizyjna z TV-satelitarną (programy polskie), piłkarzyki, taras zewnętrzny, niewielki parking przy hotelu. Bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w holu hotelu (WiFi).

Pokoje:
1, 2, 3, 4-osobowe z centralnie sterowaną klimatyzacją (czynną w turnusach od 03.06.2017 do 08.09.2017), łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, telefonem, sejfem (za kaucją) i suszarką do włosów. Niektóre pokoje z balkonem (za dopłatą). W pokojach 4-osobowych jedno łóżko piętrowe.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie. Kuchnia polska z elementami kuchni regionalnej. Posiłki przygotowane przez polskiego kucharza. Śniadania: w formie bufetu. Obiady i kolacje: serwowane, dwudaniowe, z wyborem z dwóch zestawów, z deserem, bufet sałatkowy do kolacji. Lunch pakiet na drogę powrotną.

Serdecznie zapraszamy do udziału!