Zakończenie projektu matematycznego "Mogę-Umiem-Potrafię" | Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie
Zakończenie projektu matematycznego "Mogę-Umiem-Potrafię"
mPotęga

8 grudnia odbyły się ostatnie zajęcia w ramach "mPotęgi". Na zakończenie projektu uczniowie i rodzice do późnych godzin wieczornych uczestniczyli w ostatnim kręgu tematycznym pt. "Kraina Sprytu" poświęconym łamigłówkowemu łamaniu głowy. Odbył się wówczas maraton różnorodnych gier i łamigłówek. Uczestnicy mieli  także możliwość spróbowania swoich sił w quizie „Kahoot”. Rywalizacja w rozwiązywaniu matematycznych łamigłówek wzbudziła  wśród kolegów wiele pozytywnych emocji.  Wrzawa, śmiech i dużo dobrej zabawy wypełniło naszą szkołę. Mamy nadzieję, iż każdy uczestnik projektu przekonał się, że jeżeli tylko chce to wszystko Może-Umie-Potrafi. Zapraszamy naszych uczniów do udziału w kolejnej edycji projektu matematycznego.

gry planszowe
gry plaszowe