Wyniki konkursu matematycznego "Mistrz rachunków"

Za nami zmagania rachunkowe, które pozwoliły wyłonić „Mistrza Rachunków” SP4 w Cieszynie, a jak się okazało to nawet „Mistrzów”. W tegorocznej edycji znowu prowadzą dorośli. Pierwsze miejsce ex aequo zdobyli: pan Wojciech Biały – tata Mateusza, Michała i Pawła oraz pani Patrycja Urbaczka – nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole. Serdecznie gratulujemy! Uczniowie jednak nie odpuszczają i mocno drepczą dorosłym po piętach, ratując honor społeczności uczniowskiej – chłopaki: Igor, Mateusz i Piotr – brawo! Nikt by nie przypuszczał, że matematyka i język angielski mają tyle wspólnego. Czyżby angliści rządzili w matematyce? Pani Marta Siedlecka – mama Karola i Henia, nauczycielka języka angielskiego, przypieczętowuje ten fakt, zajmując wraz z Piotrem ex aequo III miejsce. „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” – tak mówi staropolskie przysłowie, a my przekonujemy się o tym, patrząc na IV miejsce, gdzie pani Magdalena Czerkowska wraz z córką Wiktorią i panią pedagog z naszej szkoły – Grażyną Wenglorz-Urbaczką tworzą „babskie trio”. Maja Helena trochę nieśmiało spogląda z V miejsca, pytając: „Ludzie, a gdzie reszta?” Wszystkim uczestnikom dziękujemy i cieszymy się, że byliście. Matematyczki zapraszają znów za rok.