Wszystkie Kolory Świata - to jeszcze nie koniec!
Antonia - nasza reprezentantka w konkursie na najoryginalniejszą laleczkę V edycji Wszystkich Kolorów Świata :)
W naszej szkole dużo się dzieje, więc całkiem możliwe, że już zdążyliście zapomnieć o ogólnopolskim projekcie UNICEF - Wszystkie Kolory Świata - w którym braliśmy udział (galeria). Przed feriami można było w bibliotece oglądać szmaciane laleczki będące symbolem tej charytatywnej akcji. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc - tym, którzy laleczki uszyli i tym, którzy się nimi zaopiekowali :) Laleczki były cudne, nic dziwnego, że szybko znalazły nowy dom, dzięki czemu mogliśmy przekazać darowiznę w wysokości sześciuset pięćdziesięciu złotych na rzecz dzieci z najbiedniejszych rejonów świata! Za hojność i poświęcony czas gorąco dziękujemy!
A teraz niespodzianka - V edycja Wszystkich Kolorów Świata jeszcze się nie zakończyła. Przed nami konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę projektu! W szkolnym głosowaniu wybraliście Antonię i to ona będzie reprezentować SP4 z Cieszyna ;) Gorąco zachęcamy do głosowania - na szkołę, która zwycięży, czeka fantastyczna nagroda!
Głosowanie będzie się odbywać poprzez specjalną aplikację konkursową. Wymagane jest posiadanie osobistego konta na portalu społecznościowym Facebook. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos! Głosuje się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu, jednak trzeba pamiętać, że zdjęcie wybranej laleczki należy powiększyć. Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów i jest to jedyne kryterium wyboru laureata konkursu (z wyjątkiem sytuacji gdy więcej laleczek uzyska tę samą liczbę punktów - wtedy rozstrzygnięcia dokona specjalnie powołane Jury).
 
Czas trwania głosowania: 
11 marca (od godz. 11.00) do 15 marca (do godz. 11.00)
Link do głosowania: 
 
Kochani! Głosujmy i zachęcajmy  innych do oddania głosu!
Wygraliśmy BUDŻET, wygrajmy KONCERT :)