Witamy w "Czwórce"!
Dzień Otwarty 2015
W czwartek, 26 lutego, gościliśmy w naszej szkole rodziców i dzieci, które we wrześniu tego roku mają rozpocząć edukację -"dzień otwarty" to świetna okazja, by zaprzyjaźnić się ze szkołą, poznać miejsce i nauczycieli...
Po oficjalnym przywitaniu przez Dyrekcję, goście zostali zaproszeni do obejrzenia występu uczniów klas młodszych i szkolnego zespołu muzycznego "WAKE ME UP FOR THE WEEKEND" oraz prezentacji multimedialnej, przedstawiającej ofertę placówki i ważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Po pokazie pływackim na szkolnym basenie i zabawie ruchowej na sali gimnastycznej, gościom zaproponowano wędrówkę po szkole. Na szlaku "zwiedzania" nie zabrakło świetlicy, biblioteki, sal lekcyjnych 4-6, pracowni komputerowej i językowej oraz sal nauczania początkowego.
Dziękujemy tym, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i odwiedzili SP4! Mamy nadzieję, że pobyt w murach naszej szkoły był dla wszystkich przyjemnością :)