Witajcie w naszej bajce, czyli klasowe nowinki 4a

1 września, jak 28,5 tys. innych uczniów w naszym kraju, rozpoczeliśmy nowy rok szkolny. Za nami już półtora miesiaca nauki (35 dni) w nowej rzeczywistości - nowi koledzy, nowi nauczyciele, nowe klasy, dobrze, że chociaż szkoła stara. Wszystko się zmieniło, ale nie my! Bardziej od lekcji, zadań domowych, ciągłej nauki, cieszą nas inne ważne wydarzenia. A było ich już do tej pory całkiem sporo. Zobaczcie sami:

• 23.09.2016-warsztaty z czerpania papieru w Książnicy Cieszyńskiej
  • 24.09.2016-rajd szkolny na Soszów
  • 30.09.2016-warsztaty naukowe z zakresu chemii pt: "Żelusiowe laboratorium" zorganizowane w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie
  • 04.10.2016-wyjście do teatru i. A mickiewicza w Cieszynie na spektakl zatytułowany "Złotowłosa"
  • 11.10.2016-warsztaty naukowe z zakresu biologii pt: "Było sobie życie" w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie

Oj dzieje się w tej naszej klasie, dzieje!

Warsztaty czerpania papieru
Warsztaty "Żelusiowe laboratorium"
Warsztaty "Było sobie życie"