WIELKI BAL "CZWÓRKI".

Dzisiaj w „CZWÓRCE” odbył się wielki bal przebierańców dla uczniów z klas 1-3. Zabawa rozpoczęła się Polonezem. Dzieciaki założyły barwne i piękne stroje. Były wróżki i księżniczki, Japonki i Chinki, czarownice i damy, hiszpańskie tancerki i Indianki, „wiosenki”, aniołki i diabełki.  Chłopcy przebrali się za policjantów, żołnierzy, piłkarzy, super bohaterów z różnych gier, filmów i bajek. Nie zabrakło również postaci z "Gwiezdnych wojen", a także pomysłowych kostiumów, które dzieci wykonały z pomocą rodziców. Skoczna muzyka i różne zabawy pociągały za sobą wszystkich uczestników. Zabawę urozmaiciły  konkursy, w które zaangażowani byli wszyscy uczniowie. Wychowawczynie nie zapomniały o poczęstunku dla swoich wychowanków. Podczas przerwy między zabawą, a konkurencjami, dzieci poczęstowano pączkami i soczkami. Pod koniec żywiołowej zabawy, dzieci wzięły udział w karaoke. Bal był bardzo udany, o czym świadczy relacja fotograficzna.

WIELKI BAL "CZWÓRKI".