Tradycyjny Rajd Czwórki
20180929_213149.jpg

W tym roku celem naszej wędrówki był teren Nadleśnictwa Wisła. Panowie leśniczy towarzyszyli nam w ostatnim etapie przeprawy beskidzkimi szlakami. Wszyscy uczniowie z nauczycielami i rodzicami wyruszyli rankiem, 28 września, spod szkoły autobusami. Klasom 5-8 start rajdu przypadł w Wiśle, obok OSP w Czarnym. Następnie już pieszo udaliśmy się pasmem Cieńkowa pod Ranczo Cieńków. W tym miejscu, po krótkim odpoczynku powitaliśmy społeczność klas 1-4 i Panów Leśniczych. Stąd wspólnie wyruszyliśmy do miejsca finałowego. W Nadleśnictwie Wisła posililiśmy się pieczonymi kiełbaskami, gorącą herbatą, delektowaliśmy się urokami przyrody, korzystając z łaskawości pogody, która w tym dniu szczególnie dopisała. Wrażenia, jak najbardziej pozytywne, długo pozostaną w naszej pamięci.

Tradycyjny Rajd Czwórki