Szkolne Zawody Pływackie

W dniu 18 czerwca, na naszym basenie, odbyły się Szkolne Zawody Pływackie dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły z klas III - VII. Zawody oficjalnie otworzyła Pani dyrektor Joanna Kasprzyńska, życząc dzieciom dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Zawodnicy z klas III startowali w dwóch konkurencjach: 16,7 m stylem dowolnym i grzbietowym, klasy sportowe w pięciu konkurencjach: 50 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym, zaś uczniowie z klas niesportowych IV-VII w trzech konkurencjach: 50 m stylem dowolnym, grzbietowym lub klasycznym. Wszyscy uczestnicy dzielnie walczyli, pokonując własne słabości i niejednokrotnie bijąc swoje rekordy życiowe. Po zawodach laureaci zostali nagrodzeni dyplomami, a wszyscy uczestnicy słodyczami. Gratulujemy naszym wspaniałym pływakom!!!

Oto parę zdjęć przedstawiających jedynie kilkoro laureatów.

Szkolne Zawody Pływackie