Szkolne Euro 2018
20180601_100954.jpg

Z okazji Dnia Dziecka przeprowadziliśmy szkolne rozgrywki piłki nożnej. Klasy od III do VII reprezentowały drużynę wybranego przez siebie europejskiego kraju. Jak zwykle zarówno zawodnicy, jak i ich kibice wykazali się ogromnym zaangażowaniem, żywiołowością, entuzjazmem i bojowością. Napięcie trzymało do ostatnich sekund meczu finałowego, kiedy to klasa 5a pokonała po rzucie karnym klasę 7b. Na szczególną pochwałę zasługuje drużyna klasy 6B, która złożona z samych dziewcząt honorowo przystąpiła do turnieju. Ciekawostką jest fakt, że pierwszy raz kibicom pomagały żywe króliczki przybrane we flagi kraju, którego reprezentację stanowiła klasa 7B.

Do zobaczenia na kolejnym Szkolnym Euro już za rok!

Wyniki: Klasy III - IV: I miejse: 4A - Holandia II miejsce: klasy 3 - Francja III miejsce: klasa IVB - Anglia

Klasy V – VII: I miejsce: 5A - Islandia II miejsce: 7B - Norwegia III miejsce: 7A - Polska IV miejsce: 5B i 6A – Włochy i Hiszpania V miejsce: 6B - Niemcy

Serdecznie gratulujemy!

Szkolne Euro 2018