Sukces SP4 w Turnieju Wiedzy Pożarniczej!
20190301_115919.jpg

Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” odbyły się 1.03.2019r. w siedzibie OSP Bobrek w Cieszynie. Kolejny raz drużyna SP4 nie zawiodła. Wszyscy dostali się do finałowej piątki! Adam Kosak, po morderczej dogrywce, zajął II miejsce, Aleksander Gołębiowski IV, a Patryk Lipa V! Wszyscy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Turniej ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. W szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej, udzielania pierwszej pomocy oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Z uwagi na szeroki zakres zagadnień konkursowych i ich stopnia trudności, tym większe składamy gratulacje uczniom SP4!

Sukces SP4 w Turnieju Wiedzy Pożarniczej!