Sport - Podwójne złoto w rejonowych drużynowych zawodach pływackich!!!
Najlepsze drużyny pływackie w rejonie!

20 marca na basenie w Goczałkowicach zostały rozegrane rejonowe drużynowe zawody pływackie. Nasi sportowcy, po ostatniej wygranej w Skoczowie, mieli zaszczyt reprezentować  na tych zawodach szkoły podstawowe powiatu cieszyńskiego. Po zaciętej walce ze szkołami z Goczałkowic, Woli, Skoczowa i Jankowic ponownie okazaliśmy się najlepsi! Wspaniała postawa naszych zawodników, ich determinacja i wola walki znowu zaprowadziła nas na najwyższe miejsce podium! Gratulujemy wielkiego sukcesu naszym wychowankom! Przed nami zawody wojewódzkie.

Drużyna dziewcząt: Anita Lipowczan, Zosia Gałka, Julia Klimosz, Ola Machalica, Magda Krogulewska, Martyna Tybor, Małgosia Klin, Wiktoria Cichy, Zuzia Macura, Kinga Jurecka, Zuzia Faruzel, Danusia Romańska, Kinga Ścisło, Weronika Badowska, rezerwowe: Nadia Frońska, Małgosia Kluska, Wiktoria Olszowska, Patrycja Kalyta.

Drużyna chłopców: Błażej Podżorski, Miłosz Fijałkowski, Julian Łojewski, Sebastian Dudys, Jan Brańka, Wojtek Pieczonka, Stanisław Tatka, Alan Szurman, Szymon Brachaczek, Jan Klabecki, Kamil Wojnar, Maks Podżorski, Filip Dąbek, Mateusz Kuchejda, rezerwowi: Filip Materowski, Mateusz Kwiatkowski.