Sport - nalepsi w Rejonie!
BE9089B6-845C-4CD3-81B3-4CA40CA867E8.jpeg

W dniu 26 marca, na pływalni w Pawłowicach, odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Drużynowych Zawodach Pływackich.  Nasza szkoła, po wygranej w Powiecie, wystawiła drużynę dziewcząt i chłopców, oraz drużynę dziewczat starszych, które rywalizowały z młodzieżą w wieku gimnazjalnym. Wszystkie szkoły prezentowały bardzo wysoki poziom. W końcu w zawodach uczestniczyły najlepsze zespoły z całego Powiatu cieszyńskiego! Nasi pływacy, w rezultacie, okazali się najlepsi i zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców stanęła na najwyższym miejscu na podium! Starsze dziewczynki wywalczyły II miejsce. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom i nauczycielom, którzy przygotowali zespoły do zawodów. Jesteśmy z Was bardzo dumni :) Przed nami zawody wojewódzkie.

Skład drużyny dziewcząt młodszych: Hania Machalica, Magda Zyzańska, Julia Kaczmarek, Amelia Szmyła, Zosia Gałka, Marta Żyła, Roksana Bączek, Magda Wisełka, Oliwia Knapik - rez., Magda Dziadek - rez., Marta Karpińska., Martyna Wowry - rez.

Skład drużyny chłopców: Konrad Czerech, Kuba Szlembarski, Kuba Pinkas, Paweł Ryrych, Mateusz Macura, Filip Lipowczan, Kacper Piecha, Julian Łojewski, Dominik Małysz - rez., Patryk KObiela - rez., Paweł Kukuczka - rez., Klaudiusz Szajter - rez., Wiktor Hatlas - rez., Maks Kluska - rez.

Skład drużyny dziewcząt starszych: Martyna Tybor, Ola Machalica, Oliwia Wnuk, Małgosia Kluska, Sandra Jakubowska, Wiktoria Wojnar, Julia Szpin, Julia Twardoń, Natalia Marek - rez.

Sport -  nalepsi w Rejonie!