Sport - minipiłka ręczna dziewcząt
image_0.jpeg

W dniu 8 listopada reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Cieszyna w minipiłce ręcznej. Piłka ręczna to trudna do opanowania dyscyplina tym bardziej, iż boisko do gry jest duże i niestety nasza szkolna sala gimnastyczna jest na tyle mała, że nie mieści się na niej przepisowe pole do gry w piłkę ręczną, a jedynie jego fragment. Niestety, oprócz nas, jeszcze kilka szkół w Cieszynie ma ten sam problem i w związku z tym tylko nieliczne szkoły decydują się na udział w tych zawodach. My podjęliśmy wyzwanie i po mozolnych treningach dziewczętom udało się ładnie zaprezentować i wywalczyć II miejsce. Gratulujemy sukcesu zawodniczkom, jak i nauczycielom wychowania fizycznego!

Skład drużyny: Frońska Nadia, Gałka Zosia, Jakubowska Sandra, Kluska Małgosia, Krogulewska Magda, Lipowczan Oliwia, Twardoń Julia, Tybor Martyna, Wnuk Oliwia, Glac Ania, Warchoł Laura, Makaś Natasza, Kąkol Maja, Wisełką Magda, Wowry Martyna.