Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej | Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
OTWP2018.jpg

Trzy miejsca pucharowe przypadły uczniom szkolnej reprezentacji! Jej skład: Aleksandra Machalica (kl. 7a), Aleksander Gołębiowski (kl. 5a), Maksymilian Kluska (kl. 5a), Adam Kosak (kl. 5b) i Patryk Lipa (kl. 5b). Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej – Młodzież Zapobiega Pożarom odbyły się 2 marca 2018r. w OSP Bobrek w Cieszynie. Aleksander Gołębiowski zajął 2 miejsce, Maksymilian Kluska zajął 5 miejsce. Oboje startowali w I grupie wiekowej. Aleksandra Machalica zajęła 4 miejsce w II grupie wiekowej. Piękny wynik, ale już za miejscami pucharowymi, uzyskali Adam Kosak i Patryk Lipa. Rezerwowym drużyny był Wiktor Szczęsny (kl. 6b). Podstawowym celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości podstawowych przepisów bezpieczeństwa pożarowego i znajomości zasad zachowania się na wypadek powstania pożaru.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej