Międzyszkolny konkurs plastyczny "Poczytaj, przeczytaj! - nagroda specjalna
Od lewej - Gosia, Wiktoria i Laura - autorki nagrodzonych plakatów

W regulaminie tegorocznego konkursu plastycznego "Poczytaj, przeczytaj!", w punkcie 9., organizator zastrzegł możliwość wyboru prac, które mogłyby być wykorzystane do przygotowania plakatu reklamującego kolejne edycje międzyszkolnego konkursu czytelniczego organizowanego przez bibliotekę SP4 we współpracy z Biblioteką Miejską w Cieszynie. Korzystając z tej możliwości, organizatorzy konkursu czytelniczego postanowili wyróżnić sześć prac. Gratulujemy Gosi Klusce z 7a oraz Wiktorii Jędrysik i Laurze Warchoł z 6b, których plakaty zostały wyróżnione.

Nagrody w tej kategorii zostaną wręczone podczas finału piątej edycji konkursu czytelniczego - w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie - w piątek, 27 kwietnia, o godz. 9.00. Do 8 maja będzie można oglądać prace laureatów konkursu plastycznego "Poczytaj, przeczytaj!" w witrynie Biblioteki Miejskiej w Cieszynie (u. Głęboka 15). Serdecznie zapraszamy!

Wiktoria Jędrysik, klasa 6, SP4 Cieszyn
Małgorzata Kluska, klasa 7, SP4 Cieszyn