Mamy "Mistrza rachuków" 2017
Logotyp

Pewnego razu, przy południowej granicy naszego państwa, w grodzie Cieszyn, w ponad stuletnich murach Szkoły Podstawowej nr 4 w popołudniowy czwartek 26 października do walki o tytuł "Mistrza rachunków" stanęli rodzice, uczniowie i nauczyciele, łącznie 49 śmiałków. Myślicie, że to bajka? TO NIE BAJKA, TO SZCZERA PRAWDA!
Zadaniem uczestników było rozwiązanie 45 zadań w 45 minut. Liczyła się i szybkość i poprawność, przy czym więcej niż 10 błędów dyskwalifikowało uczestnika. I znowu w tym roku lepsi okazali się dorośli, chociaż uczniowie nie odpuszczają i tak trzymać:
I miejsce-rodzic, pan Krzysztof Szubarski,
II miejsce-nauczyciel klas młodszych, pani Mariola Barcik,
III miejsce-uczeń kl. 6a, Mateusz Macura.
Te ostatnie październikowe zajęcia dostarczyły wszystkim uczestnikom ogromnych wrażeń. Nawet uszy po zakończeniu pisania u niektórych były czerwone. Zabawa była wyśmienita. Nie zabrakło również pamiątkowych dyplomów, uscisków dłoni i drobnych nagród dla szczęśliwców. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.
Matematyczki zapraszają znów za rok.

Zmagania mistrzów
Szczęśliwcy