Konkurs ”Profilaktyka uzależnień, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie lub rówieśniczej”
MOPS.JPG

23 stycznia dwie uczennice naszej szkoły: Julia Surma z klasy 7b i Małgosia Kluska z klasy 7a gościły w Sali Sesyjnej cieszyńskiego Ratusza.  Odebrały tam wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie plastycznym zatytułowanym: ”Profilaktyka uzależnień, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie lub rówieśniczej”, zorganizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.  Prace obu naszych uczennic zostały umieszczone, obok prac jedenastu pozostałych laureatów, w kalendarzu profilaktycznym na rok 2018 (do wglądu w sali nr 3 :)). Miłym akcentem spotkania było zapoznanie gości z historią Sali Sesyjnej cieszyńskiego Ratusza przez burmistrza miasta. Sympatycznym momentem wydarzenia było także wspólne zdjęcie. Dziewczynom gratulujemy, pozostałych zachęcamy do próbowania sił w różnych dyscyplinach, nie tylko w działaniach plastycznych!