"Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie" | Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie
"Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie"

Nasze Szkolne Koło Wolontariuszy aktywnie zaangażowało się w akcje: "Góra Grosza".  Celem tego przedsięwzięcia jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących dzieci w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Wszyscy uczniowie z wielkim zapałem i poświęceniem uczestniczyli w zbiórce groszy. Ogółem podczas tegorocznej XVIII już edycji,  zebralismy w naszej szkole 638 zł i 60 groszy. Wszystkim biorącym udział w kampanii serdecznie dziękujemy i zachęcamy do ponownego okazania tak wielkiego serca w przyszłym roku. Uczniowie z naszej szkoły pokazali, że chętnie działają dla dobra potrzebujących.