IV Noc z misiem :)
IV Noc z misiem
Nocowanie w szkole nigdy nie przestanie być atrakcją! Po raz kolejny przekonali się o tym członkowie Koła Asystentów Bibliotecznych, organizując dla młodszych kolegów czwartą już „Noc z misiem”. Bohaterem tegorocznej imprezy był Paddington, a do uczestnictwa w przygodach sympatycznego misia, podobnie jak w ubiegłym roku, zaproszono klasy drugie. Pod opieką wychowawców - Marioli Barcik i Agnieszki Biernat oraz bibliotekarki, Małgorzaty Skałki - dzieci spędziły w szkole noc z 25 na 26 listopada.
Podczas nocnej zabawy nie zabrakło wszelkiej możliwej aktywności - były tańce, działania artystyczne, quizy, a także konkurencje wymagające znajomości książki Michaela Bonda, którą drugoklasistom czytali wcześniej wychowawcy. Znalazł się również czas na prawdziwą „niedźwiedzią” ucztę - wspólna kolacja sprawiła dzieciom dużo radości!  Nie obyło się też bez przejścia przez spowite ciemnością, straaaszne, szkolne korytarze, czemu, jak zwykle, towarzyszyły ogromne emocje!
Kolejna „misiowa noc” za nami… Czy będą następne? Asystenci biblioteczni nie mają co do tego wątpliwości…