Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek... - konkurs czytelniczy 1-3
Laureaci międzyszkolnego konkursu czytelniczego 1-3 "Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek"

We wtorek, 22 maja, w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Rodziny miał miejsce finał międzyszkolnego konkursu czytelniczego klas 1-3, który w tym roku nosił tytuł „Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek”. Świetnie spisała się nasza szkolna reprezentacja w składzie: Ania Szeliga i Judyta Biały z klasy 3b oraz Michał Żelazny z klasy 1a. Z różnicą jednego punktu Ania zajęła II miejsce, Judyta - miejsce trzecie, a Michał - wyróżnienie. Gratulujemy naszym czytelnikom i życzymy przyjemnej lektury książkowych nagród :)

Finał międzyszkolnego konkursu czytelniczego 1-3 "Astrid Lindgren i bohaterowie jej książek"