Wszystkie Kolory Świata ciąg dalszy...
Wszystkie Kolory Świata

Naszą szkolną bibliotekę opanowały... laleczki :) Wszystkie są fantastyczne i choć pochodzą z różnych stron świata, reprezentują wiele kultur i narodów, łączy je wspólna idea - są wyrazem naszej solidarności z tymi, którzy potrzebują pomocy.
W projekt UNICEF - "Wszystkie Kolory Świata" - zaangażowało się bardzo wiele szkół w Polsce, w tym nasza. Z myślą o dzieciach z Sierra Leone, jednego z najbiedniejszych państw Afryki Zachodniej, szyliśmy charytatywne laleczki. Twórcy szmacianych cudeniek wykazali niezwykłą pomysłowość i talent - wystawa w bibliotece to potwierdza!
Do środy 25 stycznia będziemy mogli jeszcze cieszyć oko widokiem laleczek, jednak już trwa akcja poszukiwania dla nich nowego domu :)
Ważne!
Zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy chcieliby stać się opiekunami laleczek, przekazując jednocześnie darowiznę w wysokości minimum 10 zł na rzecz dzieci z Sierra Leone.
Czekamy na Ciebie! Przyjdź!