Michał Miksza finalistą Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego
  • ImageMagick reported an error: convert: unable to open image `sites/default/files/images/Micha Miksza.jpg': No such file or directory @ error/blob.c/OpenBlob/2712. convert: no images defined `sites/default/files/images/Micha Miksza.thumbnail.jpg' @ error/convert.c/ConvertImageCommand/3210. .
  • Unable to create scaled Miniaturka image.

Uczeń klasy 6a - Michał Miksza - został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego organizowanego przez  Śląskie Kuratorium Oświaty. O tym, iż jest to nie lada osiągnięcie, świadczy fakt, że do finału konkursu wiedzy ogólnej dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego dostali się z Cieszyna tylko dwaj uczniowie - Michał - oraz Filip Flauder z SP2.
Michał to wszechstronnie utalentowany szóstoklasista, odnoszący sukcesy w różnych dziedzinach. Często reprezentuje szkołę, zdobywając wysokie lokaty w konkursach indywidualnych i zespołowych. W styczniu bieżącego roku brał udział w mistrzostwach Cieszyna szkół podstawowych w tenisie stołowym, zdobywając tytuł najlepszego cieszyńskiego tenisisty.