Nauczyciele i pracownicy szkoły

Grono pedagogiczne SP4  w Cieszynie

Dyrektor Alicja Witalis (przygotowanie do życia w rodzinie)

Wicedyrektor Joanna Kasprzyńska (język angielski, socjoterapia) 

 

Wychowawcy klas 1-3

  • 1 Anna Bizoń
  • 2a Bożena Macura
  • 2b Barbara Kolek
  • 3a Mariola Barcik
  • 3b Ewa Wierzbicka

Wychowawcy klas 4-6

  • 4a Elżbieta Siemasz (wychowanie fizyczne)
  • 4b  Jolanta Franek (język polski)
  • 5a Anna Czudek (matematyka, informatyka, technika)
  • 5b Karolina Chmiel (język polski)
  • 6a Paulina Ogrocka (muzyka)
  • 6b Monika Kowalczyk (język angielski)
  • 7a Szymon Kałuża (wychowanie fizyczne)
  • 7b Dominika Gołębiowksa (przyroda, wychowanie fizyczne)

Nauczyciele

  • Agnieszka Biernat (nauczanie zintegrowane)
  • Patrycja Urbaczka (język angielski)
  • Aleksandra Kowalczuk (język niemiecki)
  • Małgorzata Heller (matematyka, informatyka)
  • Katarzyna Szczypka (matematyka)
  • Tomasz Kanadys (informatyka)
  • Monika Klocek (historia) 
  • Aleksandra Czarnota (geografia)
  • Małgorzata Baszczyńska (fizyka)
  • Małgorzata Szklorz (chemia)
  • Ewa Szaradowska-Zamirska (plastyka)
  • Joanna Rucka-Czernik (religia ewangelicka, gimnastyka korekcyjna)
  • Monika Kubanek (religia katolicka)
  • Beata Podhorodyńska (religia katolicka)
  • Mariusz Siemasz (wychowanie fizyczne)
  • Jacek Szczypka (wychowanie fizyczne)
  • Mateusz Żebrowski (wychowanie fizyczne)
  • Natalia Duraj (doradca zawodowy)
  • Henryka Gembala (wychowawca świetlicy)
  • Grażyna Wenglorz-Urbaczka (pedagog)
  • Małgorzata Skałka (bibliotekarz)
  • Anna Wójtowicz-Herma (logopeda)
  • Ewa Gansel (psycholog)

Administracja

  • Jadwiga Śleziak - główny księgowy
  • Urszula Marciniec - pomoc ds. biurowo-technicznych
  • Henryka Szczyrba - kierownik gospodarczy
  • Magdalena Niemieczek - sekretarz
  • Jarosław Nowakowski - kierownik obiektu sportowego
  • Urszula Kałuża - starszy intendent

Obsługa

  • Alicja Paciorek
  • Urszula Raszyk
  • Joanna Bączek
  • Bogdan Rapicki
  • Krzysztof Margieta

Stołówka

  • Łukasz Biegun
  • Krystyna Wilk
  • Grażyna Wawrzyczek
  • Agnieszka Gaś

Basen

  • Jerzy Bardoń
  • Jadwiga Widzik
  • Janusz Widzik
  • Łukasz Widzik
  • Alfred Jasiński
  • Zdzisław Kozina
  • Grzegorz Kapałka
  • Halina Boruta
  • Urszula Męcnarowska
  • Mirella Popek
  • Dawid Wilczek