Nauczyciele i pracownicy szkoły

 

Dyrektor Joanna Kasprzyńska (język angielski, socjoterapia)

Wicedyrektor Monika Kowalczyk (język angielski) 

 

Wychowawcy klas 1-3

  • 1 Mariola Barcik
  • 2 Anna Bizoń
  • 3a Bożena Macura
  • 3b Barbara Kolek

Wychowawcy klas 4-8

  • 4a Patrycja Urbaczka (język angielski)
  • 4b Małgorzata Heller (matematyka, informatyka)
  • 5a Elżbieta Siemasz (wychowanie fizyczne)
  • 5b  Jolanta Franek (język polski)
  • 6a Anna Czudek (matematyka, informatyka, technika)
  • 6b Karolina Chmiel (język polski)
  • 7a Paulina Ogrocka (muzyka)
  • 7b Monika Klocek (historia, wiedza o społeczeństwie)
  • 8a Szymon Kałuża (wychowanie fizyczne)
  • 8b Dominika Gołębiowksa (przyroda, biologia, geografia, wychowanie fizyczne)

Nauczyciele

  • Barbara Szczygieł (język polski)
  • Dagmara Wiercińska (język angielski)
  • Aleksandra Kowalczuk (język niemiecki)
  • Tomasz Kanadys (informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)
  • Marta Koplejewska (fizyka, doradztwo zawodowe)
  • Małgorzata Szklorz (chemia)
  • Ewa Szaradowska-Zamirska (plastyka)
  • Joanna Rucka-Czernik (religia ewangelicka, gimnastyka korekcyjna)
  • Monika Kubanek (religia katolicka)
  • Beata Podhorodyńska (religia katolicka)
  • Mariusz Siemasz (wychowanie fizyczne)
  • Jacek Szczypka (wychowanie fizyczne)
  • Michał Pszczółka (wychowanie fizyczne)
  • Barbara Budzińska-Lipka (wychowanie do życia w rodzinie)
  • Agnieszka Biernat (wychowawca świetlicy)
  • Grażyna Wenglorz-Urbaczka (pedagog)
  • Małgorzata Skałka (bibliotekarz)
  • Anna Wójtowicz-Herma (logopeda)
  • Ewa Gansel (psycholog)

Administracja

  • Jadwiga Śleziak - główny księgowy
  • Halina Haręża - kierownik gospodarczy
  • Urszula Marciniec - pomoc ds. biurowo-administracyjnych
  • Magdalena Niemieczek - sekretarz szkoły
  • Urszula Kałuża - starszy intendent
  • Jarosław Nowakowski - kierownik obiektu sportowego

Obsługa

  • Joanna Bączek
  • Magdalena Figura
  • Renata Dyrda
  • Alicja Paciorek
  • Bogdan Rapicki
  • Krzysztof Margieta

Stołówka

  • Łukasz Biegun
  • Krystyna Wilk
  • Grażyna Wawrzyczek
  • Agnieszka Gaś

Basen

  • Alfred Jasiński
  • Jarosław Połednik
  • Grzegorz Kapałka
  • Mirella Popek
  • Jadwiga Widzik
  • Urszula Męcnarowska
  • Halina Boruta
  • Janusz Widzik
  • Łukasz Widzik
  • Jerzy Bardoń
  • Wiktor Kluz