Z życia Szkoły 2019/2020
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_date::exposed_validate() should be compatible with views_handler::exposed_validate(&$form, &$form_state) in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter_date.inc on line 157.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • ImageMagick reported an error: convert: unable to open image `sites/default/files/images/dyplom dla klasy Uniwesytet Dziecicy_0.jpg': No such file or directory @ error/blob.c/OpenBlob/2712. convert: no images defined `sites/default/files/images/dyplom dla klasy Uniwesytet Dziecicy_0.thumbnail.jpg' @ error/convert.c/ConvertImageCommand/3210. .
  • Unable to create scaled Miniaturka image.

Odbiór świadectw

Informujemy iż rozdanie świadectw odbędzie się  w dniu 26.06.2020r.(piątek) i odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa (maski, dezynfekcja rąk i pomieszczeń). Ze względów epidemiologicznych rodzice nie mogą wchodzić na teren szkoły. Prosimy aby rodzice poczekali w tym dniu na dzieci przed budynkiem szkoły.

Uniwersytet Dzieci w klasie IVB

Klasa IVB wraz z wychowawcą Dominiką Gołębiowską realizowała w roku szkolnym 2019/2020 w ramach innowacji pedagogicznej projekt „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?”. Umożliwił im to program fundacji Uniwersytet Dzieci: Uniwersytet Dzieci w Klasie. W ramach programu nauczyciel zrealizował cykl 8 lekcji kształtujących kompetencje społeczne, spełniających założenia podstawy programowej. Otrzymaliśmy pomoce dydaktyczne, które pomogły rozbudzić ciekawość poznawczą uczniów, umożliwiając im wszechstronny rozwój.

Wielka Liga Czytelników - podsumowanie

Uczestnicy zdalnego finału Wielkiej Ligi Czytelników 2019/2020 :)

Za nami kolejna edycja ogólnopolskiej Wielkiej Ligi Czytelników - czas więc na podsumowania :) W tym roku przedsięwzięcie to przebiegało dwutorowo - jako Mistrzostwa Lokalne oraz realizacja projektu Certyfikat WLC Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo w roku szkolnym 2019/2020. Z ogromną radością informujemy, że i w jednym i drugim przypadku odnieśliśmy sukces!

Wytyczne dotyczące organizacji egzaminu ósmoklasisty

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi odnośnie organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasity w roku szkolnym 2019/20 w okresie pandemii COVID-19.

Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach :)

XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Logo Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom znane jest chyba wszystkim, nie tylko tym czytającym… więcej :) Jest to spowodowane tym, że realizowane przez Fundację przedsięwzięcia oprócz oczywistej promocji regularnego czytania i wartościowych książek dla dzieci i młodzieży podejmują też inne, ważne społecznie, tematy. W tym roku celem było budowanie świadomości proekologicznej i wrażliwości na potrzeby zwierząt.

Rozmaitości, czyli co?

Rozmaitości, czyli co? No właśnie - różne różności! Oczywiście, najczęściej będą miały związek z książką, ale czasem książka będzie tylko pretekstem... Myślę, że pomysłów nam nie zabraknie! Nam - bo liczę, że będziemy tę biblioteczną zakładkę współtworzyć :)

Procedury zapewnienia bezpieczeństwa podczas organizacji zajęć dla dzieci oraz pracy personelu

Prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi na terenie szkoły od dnia 25.05.2020

Z legendą po Cieszynie - a czemu nie?

Z legendą po Cieszynie :)

Z legendą po Cieszynie to tytuł siódmej edycji międzyszkolnego konkursu czytelniczego klas 4-8 - organizowanego przez naszą szkolną bibliotekę - którego finał,  począwszy od drugiej edycji, odbywa się w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie. Z oczywistych względów nie jest możliwe, by konkurs został przeprowadzony w planowanym terminie, czyli 5 czerwca, jednak to nie znaczy, że nie odbędzie się wcale - nasze doroczne, sympatyczne spotkanie miłośników książek odkładamy tylko nieco w czasie… 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Oficjalna kartka wielkanocna Cieszyna" - wyróżnienia

Z wielka przyjemnością informujemy, że Igor Kobiela z kl. 1a oraz Patryk Kobiela z kl. 6a, kolejni uczniowie naszej szkoły, otrzymali wyróżnienia w międzyszkolnym konkursie plastycznym na "Oficjalną kartkę wielkanocną Cieszyna". Życzymy im dalszych wspaniałych pomysłów i gratulujemy sukcesu!

Międzyszkolny konkurs plastyczny na oficjalną kartkę wielkanocną Cieszyna - wyróżnienie

:)

W tegorocznej edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego na oficjalną kartkę wielkanocną Cieszyna wyróżnienie zdobyła uczennica naszej szkoły - Wiktoria Czerkowska z klasy 6b. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Subskrybuje zawartość