Z życia Szkoły 2015/2016

Kolonia w Jarosławcu

IMG_1769.JPG

Było super! Wszyscy wróciliśmy opaleni i szczęśliwi. Przez dziewięć dni zażywaliśmy kąpieli morskich i słonecznych. Pogoda nam dopisała! Podczas kolonii zwiedzaliśmy piękny Jarosławiec i znajdującą się tam latarnię morską. Byliśmy również w Muzeum Bursztynu, gdzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Wybraliśmy się również do Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie wędrowaliśmy po wydmach.

Półkolonia letnia w Czwórce

IMG_1599.JPG

Dzisiaj zakończyliśmy półkolonię letnią w naszej szkole. Możemy w pełni zacząć wakacje! Podczas półkolonii byliśmy bardzo aktywni. Braliśmy udział w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej i basenie w naszej szkole oraz wygrzewaliśmy się i pływaliśmy na basenie miejskim w Cieszynie. We wtorek byliśmy na wyciecze w Dream Parku w Ochabach, a w piątek relaksowaliśmy się w kinie na bajce "Baranek Shaun".

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

IMG_1540.JPG

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Jak ten czas leci! Przed chwilą witaliśmy pierwszaków w naszych murach, a już żegnamy naszych szóstoklasistów. Naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów i wiele szczęścia. Z pozostałymi widzimy się 1 września :) Zdjęcia mogą Państwo oczywiście oglądać na naszym fanpage'u :)

English Day

IMG_1483.JPG

Wakacje już za pasem, ale my nie zwalniamy ani na chwilę.  Dzień przed zakończeniem roku szkolnego zorganizowany został w naszej szkole English Day, który ma na celu propagowanie kultury brytyjskiej i języka angielskiego.

EURO w SP4

17.06 na boisku wielofunkcyjnym "Pod Wałką" odbyła się wspaniała impreza sportowa. Kto nie był niech żałuje.

6b Niemcami!

Klasa VI b na Szkolnym Euro 2016 była Niemcami. Poradziliśmy sobie świetnie, mimo mocno okrojonego składu. Zajęliśmy 3 miejsce, zdobywając brązowy medal i aż 4 dyplomy m.in dla Grzegorza Franka - najlepszego bramkarza i Patryka Klimczaka - utalentowanego napastnika i świetnego strzelca bramek. Dziewczyny po polsku i niemiecku zagrzewały chłopaków do walki. Dziękujemy też chłopcom z 4b, którzy nas wsparli.

5b i6b w Ostrawie

Klasy Vb i VIb wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę klasową do Ostrawy. Mieliśmy możliwość wspiąć się na gigantyczne drzewo, łowić ryby za pomocą sonaru, tak samo jak delfiny, dowiedzieliśmy się, skąd się bierze energia, z której codziennie korzystamy. Dowiedzieliśmy się o cyklu życia gwiazd oraz obiegu wody na naszej planecie. A także o wielu innych trudnych sprawach, które w Świecie Techniki są doskonale wytłumaczone.

Klasowa wycieczka czwartoklasistów do Ostrawy

Klasy IVa i IVb wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę klasową.

Nie mówimy żegnajcie, mówimy do widzenia

Zbliża się ten ostatni dzień w naszej szkole. Żegnamy nasze kochane Panie i Panów:) Dziękujemy Wam za wszystko. Nigdy Was nie zapomnimy! Klasa 6b.

Smażalnia naleśników w sali 14

Klasa 6b w dość odmienny sposób świętowała Dzień Dziecka. Postanowili umilić sobie własne święto słodkimi, pachnącymi naleśnikami. To był wspaniały pomysł.

Subskrybuje zawartość