Z życia Szkoły 2010/2011
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_date::exposed_validate() should be compatible with views_handler::exposed_validate(&$form, &$form_state) in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/handlers/views_handler_filter_date.inc on line 157.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/kknet/ftp/sp4cieszyn.pl/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Powitanie lata... czyli English Day!

IMG_2125.JPG

Przywitanie lata odbyło się u nas w angielskim stylu. W ramach English Day uczniowie klas młodszych zaprezentowali się śpiewająco a klasy starsze pokazały się w przedstawieniu Snow White. Zobacz galerię.

W Zabytkowej Kopalni Srebra...

W Zabytkowej Kopalni Srebra

Ostatniego dnia maja klasy 4 wyjechały na długo oczekiwaną wycieczkę do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Uczniowie nie tylko  zwiedzili podziemia kopalni ale również płynęli łodziami w Sztolni Czarnego Pstrąga. Zobacz zdjęcia Po podziemnych atrakcjach czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka: 2 godziny wypoczynku  w tarnogórskim Aquaparku.

„Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”

Od 02.11.2010r. kl. I a uczestniczyła w realizacji Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Jest to Projekt Edukacyjny współfinansowany przez Unię Europejską w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zasadniczym celem Projektu jest wdrożenie elastycznego modelu edukacji, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia.

Wyniki konkursu plastycznego pt.. „ Mosty wyobraźni – własna wizja plastyczna mostu łączącego polski i czeski Cieszyn”

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Cieszynie.
Uczestnicy:

Super Kids!

Super Kids

Dokładnie pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Super Kids. Zobacz zdjęcia.W konkursie wzięli uczniowie klas młodszych ze wszystkich szkół podstawowych w Cieszynie. Wiosenna rywalizacja odbywała się w dwóch częściach: konkursu grupowego i indywidualnego. Cieszymy się, że nasz konkurs zgromadził tak wielu małych uczestników i zapraszamy znowu za rok.

Biała Szkoła

DSCN0441.JPG

W walentynkowy poranek uczniowie z klas 4 i 5 wyjechali na wypoczynek do Domu Wczasów Dziecięcych w Porąbce. Nasi uczniowie nie tylko wypoczywali, ale także wzięli udział w wielu atrakcjach dla nich przygotowanych. (Galeria) Ciekawe zajęcia w grupach, między innymi bieg na orientację, karaoke, konkurs talentów, wieczór z wierszami Brzechwy i cowieczorne dyskoteki wzbogaciły naszych uczniów o ciekawe doświadczenia.

Warsztaty z Baltie

SAM_0263_0.JPG

Nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu: „INFORMATYKA TWÓRCZA Z BALTIE” 25 lutego uczniowie klasy 4b, nauczyciele szkoły oraz nauczyciele cieszyńskich szkół podstawowych i gimnazjów uczestniczyli w warsztatach, które odbyły się w naszej szkole. (galeria) Prowadził je twórca „Baltiego”- Czech Bohumir Soukup, z którym współpracuje Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Jasełka

Jasełka

Kolejne jasełka szkolne przeszły do historii, wszczepiając jednak w każdym z nas cząstkę bożonarodzeniowego ciepła, tak potrzebnego w te grudniowe zimne dni. galeria

Klasowe wigilijki

Wigilijka 2b

W ostatnim dniu nauki przed Bożym Narodzeniem, w szkole dominował świąteczny nastrój. To czas klasowych wigilijek z zabawą przy choince, opłatkiem, ciasteczkami, życzeniami… galeria

Strój Cieszyński

Strój Cieszyński

Klasa 2b uczestniczyła w projekcie multimedialnym "Strój Cieszyński" przygotowanym przez panią Wiesławę Orszulik. galeria

Subskrybuje zawartość